Magneesium (Mg)

17.04

ELEMVITALS (60 kapslit): Magneesiumil on suur tähtsus närvisüsteemi ja lihaste normaalse seisundi säilitamisel, samuti vähendab ta väsimust ja kurnatust. Toode on küllastatud palderjani, baikali tihasheina ja viirpuu viljade taimsete ekstraktidega organismi jaoks enim orgaanilisel kujul.

Magneesiumi tuntakse tihtipeale anti-stressi mineraalina, tänu selle organismi rahustavale toimele ning une kvaliteedi parendamisele. Seda tuntakse ka kui vereringe mineraalina, sest see reguleerib veresoonte ja nende lihaste kokkutõmbumist ning selle võimet kaitsta arteriaalset voodrit äkiliste vererõhu muutustest tingitud stressist.

Laost otsas

Kirjeldus

Kirjeldus:

Naturaalne stressivastane valem: orgaaniline magneesium tsitraadi kujul aitab normaliseerida vererõhku, on rahustava toimega ja parandab öise une kvaliteeti. Koos palderjanide ja bioflavonoididega ühtlustab see emotsionaalset seisundit ja vähendab suurenenud ärevust.

Magneesium – looduslik rahulikkuse mineraal

Magneesiumi ĂĽks peamisi funktsioone on lihaste, veresoonte ja sĂĽdame lõõgastusprotsesside reguleerimine. Seetõttu aitab see kaasa heale unele ja stressile vastupidamisele. Selles kompleksis sisaldub magneesium sidrunhappe orgaanilise soola – magneesiumtsitraadi kujul, mis põhjustab selle kõrget biosaadavust. Hea lahustuvus vees pole aga kaugeltki magneesiumtsitraadi ainus omadus, millel on lai toime spekter:

  • Aitab normaliseerida vererõhku.
  • Sellel on spasmolĂĽĂĽtiline toime lihastele ja veresoontele.
  • Positiivne mõju sĂĽdame-veresoonkonnale.
  • Sellel on rahustav toime ja seda kasutatakse unehäirete ja närvilisuse korral.
  • Leevendab premenstruaalset sĂĽndroomi (PMS) ja menstruaaltsĂĽkliga seotud häirete sĂĽmptomeid.
  • Leevendab peavalu.

Aktiivsed komponendid:

Lisaks on toodet rikastatud taimeekstraktidega:

• Palderjaniekstrakt omab kerget sedatiivset ehk rahustavat toimet (suurenenud närvilisus, unetus, südame neuroos, veresoonte spasmid, hüpertensioon, migreen, hüsteeria või seedetrakti spasmid).

• Siberi viirpuu lehtede ja lilleekstrakt aitab leevendada südame seisundit neuroosi ja menopausi korral, aitab alandada vererõhku, parandab südamehaigustega patsientide und ja rahustab.

• Baikal Scutellaria (koljujuure) ekstrakt mõjub kesknärvisüsteemile rahustavalt, vähendab suurenenud närvilist ärrituvust, parandab und, aitab vähendada peavalu, laiendada veresooni ja alandada vererõhku.

Kasutamine: 3 kapslit päevas koos toidu või veega
Sisaldab: 60 kapslit.